8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

CERTYFIKAT DLA PIĘTNASTKI

      12 stycznia br w sali kasyna Hotelu Hyatt przy Belwederskiej w Warszawie odbyła się uroczystość podczas której zostały wręczone certyfikaty „Euromarka” Ten prestiżowy tytuł został przyznany dziesięciu firmom które ze względu na swoje walory, czyli dobrą jakość, nowoczesną technologię, oryginalne pomysły, budują wizerunek instytucji jako podmiotu o wymiarze europejskim i światowym. Wśród tej grupy znalazła się Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu, która jako jedyna placówka oświatowa z Polski została nominowana do tej nagrody.

      Szkoła ta poza pracą dydaktyczną realizowaną w procesie lekcyjnym, podejmuje szereg działań ukierunkowanych na pracę z uczniami którzy dysponują nie tylko potencjałem uzdolnień ale również zamiłowań, zainteresowań oraz chęci do działania, odkrywania, tworzenia czegoś nowego. Liczne inicjatywy podejmowane przez nauczycieli szkoły wzbudziły uznanie członków kapituły, którzy poza przyznaniem certyfikatu uhonorowali szkołę statuetką za rozwój zainteresowań twórczych dzieci i młodzieży.
     Biuro euromarki nie tylko przyznaje certyfikaty ale również przygotowuje katalog z prezentacją wszystkich wyróżnionych jednostek. W katalogu tym znalazła się oczywiście prezentacja przemyskiej piętnastki. Jest to świetna reklama dla naszego miasta bowiem katalog ten rozsyłany jest do tysięcy firm i instytucji w całej Europie.

Źródło: SP Nr 15
Dodał: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
 

Opublikował:  | Data publikacji: 17-01-2006 07:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35