5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ROCKWALL, USA - DRUGA WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH UCZNIÓW PRZEMYSKIEJ SP 15

     Miejsca, w którym mieszkają. Proces poznawania świata i siebie nawzajem może mieć wielorakie metody. Chociażby poprzez prezentację własnych wizji artystycznych.

     W styczniu br, dzieci – uczniowie SP 15 z Przemyśla wystawiają swoją twórczość plastyczną w Rockwall w Teksasie. Część tych prac wisi w szkolnej galerii w Lakeland Academii. Natomiast pozostałe, wspólnie z pracami uczniów tamtejszej szkoły prezentują się w biblotece publicznej tego miasta pod wspólnym tytułem: „Miejsca, w których żyjemy”.
     W marcu wystawa ta trafi do Przemyśla. Pokazywana będzie uczniom szkoły w galerii SP 15, a następnie przeniesiona zostanie do przemyskiej Biblioteki Publicznej.
Przpomnijmy - w listopadzie 2004 roku uczniowie SP 15 pierwszy raz wystawili swoje prace plastyczne w Laceland Academii w Rockwall. Efektem czego była przemyska wystawa dzieci z Teksasu w maju 2005 r.

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta


 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl