PRZEMYSKI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

8 stycznia br. w trakcie przemyskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Rynku Starego Miasta odbędzie się cykl koncertów towarzyszących tej akcji. Jak zwykle od godziny 15.00 w Klubie „Niedźwiadek” będzie się także odbywać aukcja ofiarowanych przedmiotów.

 

 

 

Koncerty na scenie prowadzić będą Krystyna Maresch – Knapek i Elżbieta Smoła
z Towarzystwa Dramatycznego „Fredreum”, a uroczyście otworzy je szef Przemyskiego Sztabu XIV Finału WOŚP Adam Król. Wśród wykonawców znajdą się przemyskie zespoły: Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej NR 15, Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl”, zespoły działające w Klubie Garnizonowym, Kapela „Ta Joj”, zespół „STACJA P” z Przeworska (pop-rock), zespół SAN RIVER (country). Na krótko przed „światełkiem do nieba” zaplanowanym tradycyjnie na 20.00, dzieci z Kółka Teatralnego działającego przy MD,K wykonają Hymn Wielkiej Orkiestry.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Przemyśla do udziału – przypominamy, że XIV Finał to zbiórka pieniędzy DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH, W TYM NA NAUKĘ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY!

Witold Wołczyk
Kancelaria
Prezydenta Miasta

Opublikował(a):  Data publikacji: 06-01-2006 12:17 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35

Na skróty