1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEMYSKI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

8 stycznia br. w trakcie przemyskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Rynku Starego Miasta odbędzie się cykl koncertów towarzyszących tej akcji. Jak zwykle od godziny 15.00 w Klubie „Niedźwiadek” będzie się także odbywać aukcja ofiarowanych przedmiotów.

 

 

 

Koncerty na scenie prowadzić będą Krystyna Maresch – Knapek i Elżbieta Smoła
z Towarzystwa Dramatycznego „Fredreum”, a uroczyście otworzy je szef Przemyskiego Sztabu XIV Finału WOŚP Adam Król. Wśród wykonawców znajdą się przemyskie zespoły: Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej NR 15, Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl”, zespoły działające w Klubie Garnizonowym, Kapela „Ta Joj”, zespół „STACJA P” z Przeworska (pop-rock), zespół SAN RIVER (country). Na krótko przed „światełkiem do nieba” zaplanowanym tradycyjnie na 20.00, dzieci z Kółka Teatralnego działającego przy MD,K wykonają Hymn Wielkiej Orkiestry.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Przemyśla do udziału – przypominamy, że XIV Finał to zbiórka pieniędzy DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH, W TYM NA NAUKĘ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY!

Witold Wołczyk
Kancelaria
Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 06-01-2006 12:17
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl