-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PASTORAŁKI Z ZIELONEGO WZGÓRZA W MIESIECZNIKU ANIOŁ STRÓŻ

     W ostatnich dwóch numerach miesięcznika dla dzieci „Anioł Stróż” znajdują się płyty z nagraniami kolęd i pastorałek pochodzące z płyty „ Pastorałki z Zielonego Wzgórza”.

     Płyta ta została nagrana w ubiegłym roku z inicjatywy Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu w szkolnym studio nagrań dźwiękowych. Jest to płyta „czysto przemyska”. Słowa , muzyka, aranżacje muzyczne i realizacja nagrań jest autorstwa przemyskich twórców - Mateusza Pieniążka, Artura Mykity i Wiesława Semkowa. Cieszy nas to że płyty trafią do wielu dzieci w całej Polsce. Życzymy wszystkim którzy będą słuchać rozśpiewanych dzieci z Przemyśla wielu wzruszeń i radosnych doznań muzycznych.

Źródło:SP Nr 15
Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 23-12-2005 19:06
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl