16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

EUROMARKA DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15 w PRZEMYŚLU

     Przyznanie prestiżowego certyfikatu – nagrody EUROMARKA to kolejny sukces Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu. Kapituła konkursu powołana przez organizatorów bms – Business Consulting i BST – Euro-Centrum, wyróżnia te jednostki, które ze względu na swoje walory, czyli dobrą jakość, nowoczesną technologię, oryginalne pomysły, budują wizerunek instytucji jako podmiotu o wymiarze europejskim i światowym.

     Przyznany szkole certyfikat jest uznaniem bogatego dorobku szkoły w zakresie budowania nowej jakości polskiej edukacji. Jest to również wyraz uznania dla ciężkiej pracy wszystkich pracowników zatrudnionych w tej szkole. To również wielka promocja dla naszego miasta bowiem informacje o przyznaniu certyfikatu będą publikowane w wielu periodykach i przekazywane tysiącom instytucji w całej Europie.

Źródło: SP Nr 15
Rafał Porada
kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl