4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„ZAPOMNIANY SENS BOŻEGO NARODZENIA”

W dniu 24 grudnia br. o godz. 23.00 na płycie Rynku przemyskiego odbędzie się przedstawienie świąteczne pt. „Zapomniany sens Bożego Narodzenia”  w wykonaniu Teatru „Zawieszeni” z Klubu Osiedlowego SALEZJAŃSKIE Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Przemyślu.

Grupa Teatralna „Zawieszeni”, podobnie jak w roku ubiegłym, pragnie zaprezentować  przedstawienie w konwencji happeningu, opartego na udziale widzów i przypadkowych przechodniów. Nowoczesna forma wigilijnego spektaklu jest skierowana do młodzieży, ale też do dorosłych, którzy w codziennej gonitwie zapominają o prawdziwym przesłaniu płynącym z tradycji Kolacji Wigilijnej.

źródło: Wydział Kultury, Promocji i Współpracy UM
dodał: Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 16-12-2005 13:32
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl