13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Sylwester pod chmurką w rytmie reggae” na Rynku Starego Miasta

SMUTEK POŻEGNANIA STAREGO ROKU ISTNIEJE TYLKO PO TO, ŻEBY CIESZYĆ SIĘ PRZYWITANIEM NOWEGO.

Sylwestra świętują ludzie na każdym kontynencie, wystrzeliwując o północy w niebo fajerwerki żegnają stary rok i witają nowy. Na przemyskim Rynku było tak samo czyli światowo, na dodatek z konkursem na najzabawniejszy strój sylwestrowy oraz quizem muzycznym.

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprosiło mieszkańców Przemyśla do wspólnego spędzenia tej niepowtarzalnej, sylwestrowej nocy już po raz kolejny i jak się okazuje, za każdym razem liczba uczestników jest coraz większa, a zabawa coraz lepsza. Ostatnią sylwestrową imprezę można opisać jednym zdaniem: świetna zabawa z wyjątkowym pokazem sztucznych ogni w przyjaznej atmosferze bez żadnych ekscesów.

Na sylwestrową całość składało się kilka elementów: godz. 22.30 – powitanie uczestników imprezy sylwestrowej, godz. 22.35 – 23.00 – DJ Fatman Skub Live Set, godz. 23.00 – 23.50 – I część koncertu zespołu reggae WOLNI LUDZIE, godz. 23.55 – Życzenia Noworoczne złożone przez Lucynę Podhalicz Przewodniczącą Rady Miejskiej w Przemyślu i Janusza Hamryszczaka Zastępcę Prezydenta Miasta Przemyśla, godz. 00.00 – widowiskowy, wyjątkowy pokaz fajerwerków, godz. 00.10 – 00.30 -  II część koncertu zespołu  reggae WOLNI LUDZIE, godz. 00.30 – 1.00 - DJ Fatman Skub Live Set, godz. 1.00 – zakończenie imprezy.  

 

 

tekst – Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

foto – Piotr Pruchnicki
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 04-01-2017 09:45