11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Miasto Przemyśl w Przemyskim Klastrze Turystycznym

Prezydent Przemyśla Robert Choma podpisał,  29 grudnia br. porozumienie przystąpienia do Przemyskiego Klastra Turystycznego, do którego także przystąpiły Starostwo Powiatowe i Gmina Żurawica.
Bardzo się cieszę z tej inicjatywy, która rzeczywiście niekoniecznie miała być oparta o miasto. Ten styl współpracy miał być bardziej luźny aby nie ingerować w to co robi Klaster czy też jego poszczególni członkowie. Przez ten rok zbliżyliśmy swoje stanowiska na tyle, że widać nieodłączną konieczność tej współpracy, ale nie ingerowania, a patronowania. Współpracy będącej dobrym przykładem partnerstwa. Chciałbym też podziękować za ten rok. Gratuluję państwu determinacji i proszę abyście nie ustawali i w dalszym ciągu pod czujnym okiem pani prezes zarządzali swoimi obszarami, a tu gdzie będziemy mogli pomóc na pewno pomagać będziemy. Życzę sobie i państwu aby ten rok 2017 był lepszy w obszarze wspólnych działań – powiedział prezydent Przemyśla.

klaster2.jpeg

klaster1.jpeg

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/EnAFMEmhqa4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Opublikował:  | Data publikacji: 30-12-2016 11:57
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 04-01-2017 13:32