3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MIĘDZYNARODOWY POLONIJNY TURNIEJ SZACHOWY

     26 listopada br. odbył się w Przemyślu Międzynarodowy Polonijny Turniej Szachowy z udziałem 5-osobowych zespołów z polskich szkół z Drohobycza, Mościsk, Lwowa, Sąsiadowic i Strzelczysk oraz młodzi szachiści z Przemyśla, Brzozowa i Krzywczy.

    Turniej rozegrany został w Hali Sportowej systemem szwajcarskim. Sędzią turnieju był Wilhelm Dańczak, a nad całością czuwał Leszek Krzywoń – główny organizator turnieju.
     Zgodnie oceniono, że turniej stał na wysokim poziomie sportowym. Zgromadził on także wielu kibiców, wśród których znalazł się także Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma.
     Wśród 42 startujących zawodników najlepszym okazał się Władysław Sałabun z Drohobycza, a wśród juniorek Zofia Krysztal również z Drohobycza. Najmłodszy uczestnik – Marcin Kozak – liczył sobie zaledwie 6 lat i również zdobył punkty w zawodach.

 

Witold Wołczyk
Kancelaria
Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 06-12-2005 15:12
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl