4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO W PRZEMYŚLU

    21 listopada br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej odbyło się okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystości dokonano aktu odznaczenia Srebrnym Krzyżem Zasługi przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Krzyż otrzymała Pani Małgorzata Hendzel - długoletnia Główna Księgowa MOPS z rąk Wicewojewody Podkarpackiego Franciszka Wosia.

    W uroczystości udział wzięli również Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Przemyślu Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla Ryszard Lewandowski, Pani Henryka Kaszycka-Paniw Sekretarz Miasta oraz Pani Danuta Wiech Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich. Ponadto w uroczystości udział wzięli przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej w Przemyślu.
Po uhonorowaniu i gratulacjach w wystąpieniach okolicznościowych mówiono na temat roli i zadań pomocy społecznej w życiu społeczeństwa Podkarpacia i Miasta Przemyśla.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 28-11-2005 09:45
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl