16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

DOROCZNA NAGRODA PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA

    Wydział Kultury, Promocji i Współpracy  Urzędu Miejskiego w Przemyślu informuje:
Podobnie jak w latach ubiegłych zostanie przyznana Doroczna Nagroda Miasta Przemyśla.

   Zgodnie z regulaminem, Nagroda przyznawana jest raz w roku osobom i instytucjom, które w sposób szczególny wyróżniły się w dziedzinie szeroko pojętej kultury, tj. dokonań twórczych, artystycznych, naukowych, upowszechniania kultury itp.Szczegółowe informacje na temat Dorocznej Nagrody oraz regulamin przyznawania można uzyskać na stronie www.um.przemysl.pl oraz w Wydziale Kultury, Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego w Przemyślu, tel. 675-20-83, 678-31-70.
   W
nioski należy składać do 31 grudnia 2004r. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego lub wysłać na adres: Wydział Kultury, Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego Rynek 1, 37 – 700 Przemyśl z dopiskiem „Doroczna Nagroda Miasta Przemyśla”.

Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta


×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl