-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

GALA BIZNESU I „PRZEMYSKI LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

     19 listopada br. o godzinie 20.00 rozpocznie się w Hotelu „Marko - Exim” Gala Biznesu i podsumowanie II Edycji Konkursu „Przemyski Lider Przedsiębiorczości”.
W tym samym dniu 5 – lecie swojej działalności świętować będzie także współorganizująca Galę wraz z Prezydentem Miasta Przemyśla Regionalna Izba Gospodarcza.

Konkurs „Przemyski Lider Przedsiębiorczości” ma na celu wyróżnienie i promocję najlepszych przemyskich przedsiębiorców, których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania. Tytuł przyznany zostanie w następujących kategoriach: Lider produktu regionalnego, Lider ekologii, Lider handlu i usług oraz Lider produkcji i eksportu. Spośród nominowanych w każdej kategorii jeden otrzyma zaszczytny tytuł „Przemyski Lider Przedsiębiorczości”.


WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

Opublikował:  | Data publikacji: 15-11-2005 15:53
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl