6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wytyczne do opracowania projektów instalacji OZE

Przypominamy o konieczności wywiązania się z deklaracji zawartej w 13 punkcie DEKLARACJI UCZESTNICTWA W PROJEKCIE, o brzmieniu ”Zobowiązuje się do przekazania do Urzędu Miasta Przemyśla dokumentacji projektowej w postaci projektu instalacji w terminie 60 dni od złożenia niniejszej deklaracji.

Poniżej zamieszczamy dokument pn.  “Wytyczne do opracowania projektów instalacji dotyczących udziału w projekcie pn. „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców miasta Przemyśla” w ramach Osi Priorytetowej III Czysta energia Działanie 3.1. Rozwój OZE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020”.

PDFWytyczne do opracowania projektów instalacji.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl