9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

TURNIEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6

    O tym, że do szkoły warto przyjść, nawet w sobotę, przekonali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu. Bowiem właśnie w sobotę, 5.11.2005 roku w szkole tej odbył się II Turniej Gier i Zabaw Sportowych Klas I – III. Ze względu na różnicowany poziom trudności poszczególnych konkurencji turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych- osobno klasy pierwsze, drugie i trzecie.

    Przygotowane zabawy były bardzo ciekawe, ale jednocześnie trudne, gdyż składały się z wielu elementów. Wymagały więc one nie tylko dużej sprawności fizycznej, ale także doskonałej pamięci.     W rywalizacji wzięli udział prawie wszyscy uczniowie klas I – III  oraz niektórzy z przybyłych w tym dniu do szkoły rodziców. Ci zaś, którzy woleli oglądać niż biegać, z zapałem dopingowali zawodników poszczególnych drużyn. Przygotowaniem dzieci do udziału w turnieju zajmowały się wychowawczynie klas I – III. W jego organizacji i prowadzeniu czynnie uczestniczyli słuchacze Kolegium Nauczycielskiego w Przemyślu.
    Zgodnie z opinią Jury i wszystkich zgromadzonych widzów, zwycięzcami II Turnieju Gier i Zabaw Sportowych Klas I – III zostali wszyscy jego uczestnicy. Wygrali oni nie tylko pamiątkowe dyplomy, ale przede wszystkim uśmiech i przyjemnie spędzony czas.

Źródło: SP nr 6

Dodał: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 09-11-2005 10:55
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32