22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PASOWANIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6

    W piątek, 28 października 2005 roku  w Szkole Podstawowej nr 6 w Przemyślu odbyło się oficjalne przyjęcie dzieci z klas pierwszych do grona uczniów szkoły. W uroczystości tej, oprócz zainteresowanych pierwszoklasistów wzięli udział ich rodzice, nauczyciele, przedstawiciele lokalnej prasy oraz zaproszeni goście: pan Franciszek Janas, pani Paulina Kowal.

    Po powitaniu wszystkich obecnych przez dyrektora szkoły, główni bohaterowie wieczoru, poprzez wzorową recytację wierszy i piękny śpiew piosenek udowodnili, że na miano „ uczniów” naprawdę zasługują. Potem odbył się najważniejszy punkt programu uroczystości, czyli tzw. „Pasowanie na ucznia” wszystkich dzieci z klasy Ia i Ib, uroczyste uczniowskie przyrzeczenie, gratulacje, wręczenie pamiątkowych dyplomów, albumów i legitymacji szkolnych,  wreszcie smaczny poczęstunek i wspólna wesoła zabawa.
   Ceremonii pasowania dokonali dyrektor i wicedyrektor szkoły- mgr Tomasz Dziumak i mgr Lucyna Tomusiak, zaś nad organizacją i przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwały wychowawczynie klas pierwszych- pani mgr Beata Dergun i pani mgr  Elżbieta Dębicka.

 

Źródło:Szkoła Podstawowa Nr 6
Dodał:Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl