9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MOPS zaprasza na spotkanie "Przemyśl szansę na zmiany"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Przemyśl szansę na zmiany”, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2016 r. o godz. 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Przemyślu (ul. Katedralna 5, sala nr 16, parter)

Celem projektu „Przemyśl szansę na zmiany”  jest poprawa zdolności do zatrudnienia 198 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej MOPS, zamieszkujących na terenie miasta Przemyśla, do 31 lipca 2018 r.

Projekt skierowany jest do osób biernych zawodowo (niemogących zarejestrować się w PUP jak osoby bezrobotne) w wieku aktywności zawodowej, zamieszkałych na terenie miasta Przemyśla, zainteresowanych podniesieniem swojej zdolności do zatrudnienia poprzez zdobycie kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

W ramach projektu oferujemy wszystkim uczestnikom cykl szkoleń obejmujących: certyfikowane szkolenia zawodowe, 6–miesięczne płatne staże zawodowe, a także szkolenie z zakresu Aktywnego poszukiwania pracy, indywidualne doradztwo zawodowe, Treningi motywacyjne z elementami społeczno- interpersonalnymi.

Termin rekrutacji: od 01.11.2016 r. do 31.12.2016 r.

Przemyśl szanse na zamiany.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 09-12-2016 15:40