2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UROCZYSTE POŚWIĘCENIE POMNIKA OJCA ŚWIĘTEGO W PARAFII P.W. ŚWIĘTEJ TRÓJCY W PRZEMYŚLU

    W dniu 31 października w Parafii pod wezwanie Świętej Trójcy w Przemyślu odbyła się uroczystość poświęcenia Pomnika Papieża Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęły się w o godzinie 18.00 procesją do Pomnika ku czci Ojca Świętego.

    Aktu poświęcenia pomnika dokonał Jego Ekscelencja Ks. Arcybiskup Józef Michalik Metropolita Przemyski, który następnie podczas Eucharystii wygłosił kazanie. Po Uroczystej Mszy Świętej zaprezentowany został „Montaż Słowno-Muzyczny” przygotowany przez młodzież.
    W uroczystości uczestniczyli Zastępcy Prezydenta Miasta Przemyśla Wiesław Jurkiewicz, oraz Ryszard Lewandowski Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Radyk oraz Radni Rady Miejskiej w Przemyślu.

 


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta


Opublikował:  | Data publikacji: 02-11-2005 09:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl