16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

10 lat Specjalistycznych Ośrodków Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

W Krasiczynie w Zespole Zamkowo-Parkowym trwa dwudniowa (8-9 grudnia) Konferencja Wojewódzka z okazji Jubileuszu 10-lecia działalności Specjalistycznych Ośrodków Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Województwie Podkarpackim wraz z Uroczystą Galą Wręczenia wyróżnień SOW-ików i SUPER Sow-ików 2016, na której Prezydenta Miasta reprezentuje Sekretarz Miasta Dariusz Łapa .

Celem kampanii organizowanej przez Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach, na terenie miasta Przemyśla i województwa podkarpackiego jest inicjowanie społecznej debaty i dyskusji na temat przemocy wobec kobiet oraz wspierania i zintensyfikowania działań na rzecz jej przeciwdziałania. A przede wszystkim tworzenie systemu współpracy pomiędzy instytucjami i osobami je reprezentującymi.
Tegoroczna Kampania, jak co roku rozpoczęła się w inny sposób, niż poprzednie edycje. Idąc z duchem czasu oraz sugestiami osób młodych, zdecydowano się do zainicjowania Kampanii w mediach społecznościowych – poprzez Facebook`a.

Tegoroczna Kampania zakończy się tradycyjnie Uroczystą Galą wręczenia wyróżnień w postaci statuetek SOW-ik i SUPER SOW-ik`2016 wybranym (przez Kapitułę Konkursową) osobom/instytucjom, spośród nadesłanych kandydatur z całego województwa podkarpackiego.

 

 

SOW_4.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 08-12-2016 12:47
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 09-12-2016 15:28