1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OBCHODY DNIA SENIORA W PRZEMYŚLU

W dniu 25 października br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Seniora. W uroczystości uczestniczyli między innymi Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla Wiesław Jurkiewicz, Pani Henryka Kaszycka-Paniw Sekretarz Miasta oraz Wicestarosta Przemyski Witold Kowalski.
 

   

 

 

Uroczystość została zorganizowana przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przemyślu. Po wygłoszeniu referatu okolicznościowego, wystąpieniach zaproszonych gości i dyskusji zaprezentowana została część artystyczna przez zespół działający przy Klubie Garnizonowym w Przemyślu.

 

Foto:W. Wołczyk
Tekst: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 26-10-2005 12:03
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl