1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KONCERT JAPOŃSKIEJ GRUPY NIHON GASSOUDAN

Już 24 października br. o godzinie 18.00 w Sali Widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego na zaproszenie działającej w Przemyślu Fundacji Polsko-Japońskiej „YAMATO” wystąpi orkiestra instrumentów tradycyjnych Nihon Gassoudan.

 Zespół ten wykonuje starą japońską muzykę ludową. Zespół liczy 30 osób i wykonuje swoje utwory używając do tego rzadko dziś spotykane, tradycyjne dla kultury japońskiej instrumenty. Warto przy tej okazji wspomnieć o występie jedynego na świecie artysty Yokozawy Kazushi grającego na kamiennym flecie. Zgodnie z zapowiedzią koncert ma się zakończyć niekonwencjonalną interpretacją polskiej piosenki „Szła dzieweczka do laseczka”.
Serdecznie zapraszamy!

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 21-10-2005 10:39
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl