6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POŻEGNANIE LATA NA ROWERACH

W ramach edukacji zdrowotnej realizowanej w Szkole Podstawowej nr 6 w Przemyślu  w dniu 05 października 2005r. odbyła się kolejna szkolna wycieczka rowerowa pod hasłem „Pożegnanie lata”.

W imprezie udział wzięło 45 uczniów klas V i VI oraz liczne grono rodziców i nauczycieli. Przy pięknej pogodzie,  trasa wiodła drogami wzdłuż Sanu - szlakiem fortecznym w kierunku miejscowości Wyszatyce, gdzie przy ognisku odbyły się konkursy i zabawy poświęcone tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczestnicy wycieczki mogli sprawdzić w praktyce umiejętności zdobyte podczas kursu na kartę rowerową. Wszyscy powrócili bezpiecznie i w dobrych humorach.

Źródło:SP 6
Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta


Opublikował:  | Data publikacji: 19-10-2005 08:24
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl