10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

DZIEŃ PAPIESKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6

Ojcze święty pamiętamy...
Dziękując za pontyfikat Ojca Św. Jana Pawła II uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu, wraz ze swoimi nauczycielami, wychowawcami                   i katechetami w dniu 13 października uczestniczyli w montażu słowno – muzycznym  pt. „Świadek nadziei”.

      

Ojciec święty żyje w naszych sercach, jego słowa, uśmiech, radość i nadzieja, jaką niósł wszystkim, których spotkał.
    Odszedł do „domu Ojca” wielki Polak – Papież, dlatego chcieliśmy                w przeddzień Dnia Papieskiego w naszej szkolnej wspólnocie przedłużyć te piękne chwile, gdy gościliśmy Papieża na naszej polskiej ziemi. Jego wspomnienia, słowa,  które do nas kierował, poezja i wspólna modlitwa w intencji zmarłego Jana Pawła II pozwoliły nam jeszcze raz stanąć tak blisko Niego.


    Nasza radość jest tym większa, że w tym roku szkolnym przygotowujemy się do nadania imienia Papieża – Jana Pawła II naszej szkole, jesteśmy dumni, że tak wspaniały Patron będzie prowadził nas po drogach zdobywania wiedzy, poznawania świata, miłowania Boga i człowieka.
   Dziękujemy Ci nasz umiłowany Ojcze święty za to, że jesteś z nami.

Źródło:SP 6
Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl