10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MARSZ ŻYCIA I NADZIEI

    Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu Jacek Mendocha oraz Stowarzyszenie Ruchu Kobiet Do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA PRZEMYŚL zapraszają do udziału w marszu „Życia i Nadziei”.

    Uroczystość odbędzie się 7 października br. Rozpoczęcie o godzinie 12.00 w Rynku Starego Miasta. W programie m.in. przemarsz ulicami Kazimierza Wielkiego oraz Franciszkańską. Podsumowanie marszu nastąpi bezpośrednio po nim, także na Rynku. O godzinie 14.00 uczestnicy spotkają się z lekarzami onkologami i zaproszonymi gośćmi w Sali Restauracji Wiedeńskiej.
    W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Marszu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl