7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwa plebiscyt "KOCHAM TO MIASTO - MIASTO ROKU 2016"

Do 8 grudnia br. na stronach portalu hotelowego HRS trwa plebiscyt "Kocham to miasto - miasto roku 2016", w którym bierze udział także Przemyśl. Organizatorzy dla uczestników i dla zwycięskiego miasta przygotowali atrakcyjne nagrody. 

Głos można oddawać codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/. Na autorów najciekawszych komentarzy czekają ciekawe nagrody. Szczegóły konkursu dostępne na stronie plebiscytu i na https://www.facebook.com/HRS.Polska/

Logotyp - Kocham To Miasto.jpeg

Przemyśl ma szansę zostać Miastem Roku 2016. Pokażmy światu atrakcje, niezwykły klimat i wspaniałych ludzi, którzy tworzą to miasto. Wygrana w plebiscycie wspieranym przez HRS to nie tylko zdobycie tytułu – Przemyśl zyska możliwość promocji regionu w sieci. Zachęcamy do głosowania!

Piękna architektura? Zapierające dech w piersiach walory krajobrazowe? A może spotkania z inspirującymi ludźmi? Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy… kochają to miasto!

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 29-11-2016 10:17
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 29-11-2016 10:47