3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na I Przemyską Galę Wolontariatu

Serdecznie zapraszamy na I Przemyską Galę Wolontariatu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uroczystość odbędzie się 5 grudnia 2016 r. o godz. 13.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej im. Ignacego Krasickiego przy ul. Grodzkiej 8.

Zapraszamy przede wszystkim wolontariuszy oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy chcieliby włączyć się w obchody tego wyjątkowego dnia.

W programie między innymi podsumujemy współpracę władz miasta Przemyśla z organizacjami pozarządowymi w roku 2016, ogłosimy nominacje i laureatów w konkursie „Zasłużony dla Wolontariatu 2016” oraz dokonamy wręczenia nagród.

Uroczystość uświetni występ Kwartetu Smyczkowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.

Po obchodach zapraszamy na poczęstunek, który będzie stanowił doskonałą okazję do spotkania i rozmowy.


To pierwsza Gala Wolontariatu organizowana w Przemyślu, zatem nie może Państwa na niej zabraknąć!

 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 29-11-2016 13:44
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl