-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

TORTILLA BLUES na DZIEDZIŃCU ZAMKU KAZIMIERZOWSKIEGO

    W dniu 23 września na dziedzińcu Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu odbył się koncert zespołu Tortilla Blues grającego w rytmach blues.

 

 

  


    Przybyłych na imprezę powitała Renata Nowakowska dyrektor Przemyskiego Centrum kultury i Nauki. Koncert zespołu zgromadził liczną grupę fanów i sympatyków muzyki bluesowej. Doskonałe miejsce - dziedziniec Zamku Kazimierzowskiego oraz oświetlenie jakie towarzyszyło koncertowi, stworzyło niepowtarzalny klimat. Drzewa i krzewy efektownie zostały oświetlone wielobarwnymi reflektorami.
    Przed występem zespołu Tortilla Blues na scenie wystąpił zespół muzyczny działający przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu „Awantura”.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 26-09-2005 08:10
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl