10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kongres 590

W Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Jasionce w dniach 17-18 listopada odbył się po raz pierwszy Kongres 590, który jest unikatowym wydarzeniem promującym polski produkty i przedsiębiorców. Kongres odbywał się po patronatem i z osobistym udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Wydarzenie skupiło wokół siebie przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, założycieli start - upów oraz innowatorów. w tym gronie znalazły się także przemyskie firmy. Brali w nim także udział samorządowcy - w imieniu Prezydenta Miasta wziął w nim udział jego zastępca Janusz Hamryszczak. Kongres 590 rozpoczęło wystąpienie Prezydenta RP Andrzeja Dudy, głos zabrali także Premier RP Beata Szydło, gość specjalny Bruce Dickinson (wokalista zespołu Iron Maiden oraz współzałożyciel i właściciel firmy Cardiff Aviation). W drugim dniu Wicepremier Mateusz Morawiecki przedstawił "Konstytucję biznesu" - pakiet głownie ustaw skierowanych do przedsiębiorców. Dwudniowe wydarzenie to przede wszystkim szereg paneli dyskusyjnych podzielonych na bloki tematyczne, odpowiadające potrzebom poszczególnych sektorów.

Kongres 590, ma się przyczynić do tego, aby prefiks "590", którym opatrywane są towary wyprodukowane w Polsce lub dystrybuowane przez polskie firmy, symbolizował znakomitą jakość i budził zaufanie.

 

 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 18-11-2016 14:13
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 22-11-2016 12:20