1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PROJEKT STRAŻY MIEJSKIEJ

     W ramach opracowanego przez Straż Miejską projektu działań profilaktycznych pod hasłem "MŁODOŚĆ ZE SZTUKĄ" w dniu 9 września odbędzie się mecz piłki nożnej.

     Mecz zostanie rozegrany pomiędzy drużynami wystawionymi przez przemyską Straż Miejską, a drużyną Graficiarzy. Na mecz zapraszają Prezydent Przemyśla, Straż Miejska, Klub Osiedlowy Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Salezjańskie", Grupa Teatralna "Zawieszeni" oraz Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Mecz rozpoczyna się o godzinie 19.00 w Hali Sportowej przy ul. Mickiewicza w Przemyślu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA

Opublikował:  | Data publikacji: 09-09-2005 14:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl