-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyło się ósme posiedzenie Przemyskiej Rady Seniorów

W dniu 8 września 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 26, odbyło się ósme posiedzenie Przemyskiej Rady Seniorów.

W trakcie posiedzenia radni zapoznali się projektem uchwały Rady Miejskiej w Przemyślu w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zasadności wzniesienia pomnika Polskich Termopil, którego inicjatorem jest Stowarzyszenie Pamięci Polskich Termopil i Kresów.  W toku dyskusji radni zgłosili uwagi do powyższego projektu.

Przewodnicząca Rady przedstawiła zebranym zakres prac podjętych od ostatniego posiedzenia, w tym stan realizacji projektu „Miejsca przyjazne seniorom”.

 

 

 

 

PDFProtokół z posiedzenia Przemyskiej Rady Seniorów z dnia 8.09.2016 r..pdf
 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 10-11-2016 08:49
Modyfikował: Robert Gawlik | Data modyfikacji: 03-01-2017 14:17
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl