20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEMYSKI PÓŁFINAŁ WYBORÓW DZIEWCZYNA EUROBIZNESU POD PATRONATEM PREZYEDNTA PRZEMYŚLA

20 września br. o godzinie 18.00 odbędzie się w Przemyślu jeden z ośmiu polskich półfinałów I Międzynarodowych Wyborów Miss Piękności DZIEWCZYNA EUROBIZNESU.

DZIEWCZYNA EUROBIZNESUOrganizatorami imprezy ART - Galeria & Impresariat Artystyczny w Gorlicach oraz gazeta Vikna z Kałusza na Ukrainie. Przemyski półfinał odbywa się pod patronatem Prezydenta
 Miasta Przemyśla.
  Finał imprezy odbędzie się w Kałuszu na Ukrainie w dniach 21 – 23 października br.Całe przedsięwzięcie jest formą przełamania barier na wschód, tym bardziej, że rok 2005 jest  rokiem Ukrainy w Polsce. W półfinałach wezmą udział gwiazdy polskiej estrady W. Kwietniowska, R. Janowski, S. Borys.
W skład jury wchodzić będą biznesmeni, dzięki którym te wybory będą sfinansowane, a ich firmy prezentować się będą zarówno w miastach półfinałowych jak i w Kałuszu na Ukrainie.
 Miejscem Imprezy będą tereny Zielone nad Sanem przy Wyb. Piłsudskiego w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl