7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwszej pomocy udzielą Strażnicy Miejscy

W listopadzie br. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Przemyślu zostaną przeszkoleni przez Ratowników Medycznych Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio.

Wiedza o tym jak udzielić pierwszej pomocy i zachować się w obliczu sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu jest bardzo ważna. Wiedzą o tym funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy podczas codziennej pracy bardzo często znajdują się pierwsi na miejscu zdarzenia i niejednokrotnie, to oni właśnie udzielają pierwszej pomocy przedmedycznej. Aby lepiej przygotować ich do takich zdarzeń ratownicy medyczni Wojewódzkiego Szpital im. Św. Ojca Pio przeprowadzają warsztaty pierwszej pomocy dla 46 strażników, którzy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.

 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 08-11-2016 11:05
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl