ZEGNAJ LATO NA RO(C)K

    W dniach 17 i 18 września zapraszamy do uczestnictwa w imprezie plenerowej pod hasłem "ZEGNAJ LATO NA RO(C)K". W programie imprezy turystyczno, artystyczne, występy i doskonała zabawa dla każdego. Ponizej zamieszczamy program całej imprezy i serdecznie zapraszamy.

IMPREZA PLENEROWA

 

 

 

 

 

 

 

 

”ŻEGNAJ LATO NA RO(C)K”

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZEMYŚL – RYNEK

  

 

 

 

 

 

 

 

17-18 WRZEŚNIA 2005 R.

  17 WRZEŚNIA (SOBOTA)

 GODZ. 9.00  
RAJD TURYSTYCZNY NA ZAKOŃCZENIE AKCJI PTTK „STOP – PRZEWODNIK CZEKA”
Zbiórka na Rynku przy fontannie. Trasa: Rynek Archikatedra rz.-kat., Zamek Kazimierzowski, Archikatedra gr.-kat., Kościół Karmelitów, Wieża Zegarowa - Muzeum Dzwonów i Fajek, Kościół Franciszkanów. Czas trwania: ok. 3 godz. Udział w wycieczce bezpłatny (jedynie prosimy o przygotowanie 5 zł (za bilet normalny) i 3 zł (ulgowy) na wstęp do Muzeum Dzwonów i Fajek.

 GODZ. 20.30-22.00
TEATR ULICZNY – widowisko plenerowe pt. ”OSTATNI MARSZ”

 Przedstawienie Teatru Prawdziwego grane jest przy żywej muzyce perkusyjnej. Elementami spektaklu są ogień, żywa muzyka, działania między aktorami, szczudlarze
i fajerwerki. Sztuka prezentowana była w ponad 100 miastach kraju i za granicą.

 18 WRZEŚNIA (NIEDZIELA)
W
YSTĘPY ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH:

 GODZ. 16.30-18.15
ZESPÓŁ
DIXIE SHOW BAND

 Zespół prezentuje nowatorskie podejście do muzyki dixielandowej (ciekawe aranżacje, zabawne stroje, dynamiczne  brzmienie). Koncerty są prowadzone w bardzo dowcipny i wręcz widowiskowy sposób. Zabawa pod sceną dla całej rodziny gwarantowana.

 GODZ. 18.15-19.15
Z
ESPÓŁ
MONSTRUM

 Najbardziej znany, ceniony i rozpoznawalny zespół heavy metalowy z Podkarpacia. Zespół gra klasyczny, bardzo melodyjny heavy metal po polsku. Monstrum ma na koncie kilka nagród, nagranych dem, album Za horyzontem ciszy oraz mnóstwo koncertów, podczas których zdobył życzliwość i uznanie publiczności. Zespół na scenie to prawdziwy żywioł. Debiutancki album Za horyzontem ciszy zbiera pozytywne recenzje w wielu serwisach i prasie muzycznej, a o samym zespole jest coraz głośniej w mediach na terenie całego kraju.

 GODZ. 20.00-22.00
GWIAZDA WIECZORU – ZESPÓŁ DŻEM

 Legenda polskiej sceny - zespół Dżem funduje słuchaczom i widzom niebywałą podróż muzycznym wehikułem czasu. Dżem stał się polskim odpowiednikiem The Rolling Stones, The Doors i Led Zeppelin, a słynny wokalista Ryszarda Riedel naszym narodowym Mickiem Jaggerem, Robertem Plantem i - niestety - Jimem Morrisonem w jednej postaci.

 Dżem to nie tylko ogromna liczba sprzedanych płyt i kaset, wylansowanych przebojów, utworów, które na trwale wpisały się w historię polskiej muzyki oraz stały się pokoleniowymi hymnami, ale przede wszystkim rzesza fanów wiernych, oddanych i zaprzysięgłych.ZAKOŃCZENIE:
GODZ. 22.00 -22.20
WIDOWISKO LASEROWE (ANIMACJE I PRZESTRZENNE POKAZY LASEROWE)

 KONTAKT:
WYDZIAŁ KULTURY, PROMOCJI I WSPÓŁPRACY, RYNEK 1, 37-700 PRZEMYŚL

TEL.: (016) 675 20 90, E-MAIL:Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 01-09-2005 08:09 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32

Na skróty