Zapraszamy do udziału w konkursie "Zasłużony dla Wolontariatu 2016"

Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu „Zasłużony dla Wolontariatu 2016”, który stanowi doskonałą okazją do uhonorowania osób aktywnie angażujących się w wolontariat.
Celem konkursu jest promowanie idei wolontariatu wśród mieszkańców Przemyśla, podziękowanie samym wolontariuszom za ich zaangażowanie oraz pokazanie, że nie brakuje wśród nas osób, które z dobroci serca pomagają innym.

Nagrody będą przyznawane w następujących kategoriach:
Kategoria I – Przemyski Wolontariusz Roku – wolontariat indywidualny
Kategoria II – Przemyski Wolontariusz Roku – wolontariat grupowy
Kategoria III – Przemyska Organizacja/Instytucja Przyjazna Wolontariuszom

W celu zgłoszenia kandydatur należy wypełnić wniosek zgłoszeniowy. Wypełnione wnioski należy składać do dnia 22 listopada 2016 r. do godz. 15.30 w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu lub listownie na adres: Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1 z dopiskiem „Zasłużony dla Wolontariatu 2016” – decyduje data wpływu.  

Nagrody zostaną wręczone przez Prezydenta Miasta Przemyśla podczas uroczystej Gali Wolontariatu w dniu 5 grudnia 2016 r.

Współorganizatorami Konkursu są: Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska, Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju "Perła Galicji" oraz Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenie Katolickie.

Wszelkie pytania proszę kierować do Pełnomocnika Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych, tel.: 16 670 40 88 lub na adres mailowy: pelnomocnik.ngo@um.przemysl.pl

Szczegółowy Regulamin Konkursu oraz wnioski zgłoszeniowe znajdują się w załączeniu.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie i życzymy POWODZENIA!

 

PDF   Zarządzenie Nr 359/2016 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 3 listopada 2016 r. w sprawie ustalenia Regulaminu Konkursu „Zasłużony dla Wolontariatu 2016" (1,69MB)

DOCWniosek - Kategoria I Przemyski Wolontariusz Roku - wolontariat indywidualny.doc (39,00KB)
DOCWniosek - Kategoria II Przemyski Wolontariusz Roku - wolontariat grupowy.doc (49,00KB)
DOCWniosek - Kategoria III Przemyska Organizacja-Instytucja Przyjazna Wolontariuszom.doc (39,50KB)
 

 

Opublikował(a): Robert Gawlik Data publikacji: 03-11-2016 15:00

Na skróty