16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MECZ PIŁKI NOŻNEJ SAMORZĄDOWCY - PRAWINICY

   27 sierpnia br., w ramach obchodów Dni Patrona Miasta Przemyśla Świętego Wincentego, odbył się mecz piłki nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy, Prezesa Sądu Okręgowego Marka Bylińskiego i Prokuratora Okręgowego Witolda Wrzosa.

Miejscem sportowej rywalizacji był stadion KS „CZUWAJ”. W meczu trwającym 80 minut, nie zabrakło sportowych emocji. Obie drużyny stanęły na wysokości zadania, pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem remisowym 1:1. Pierwszą bramkę dla drużyny prawników zdobył Arkadiusz Slisz, natomiast w drużynie samorządowców celnym strzelcem okazał się Jerzy Węgrzyn, ty samym doprowadzając do wyrównania wyniku pierwszej połowy meczu.
     Druga cześć spotkania rozpoczęła się od bramek reprezentantów drużyny prawników: Macieja Głowacza, a następnie ponownie Arkadiusza Slisza. Ta część meczu dostarczyła najwięcej wrażeń. Samorządowcy nie poddawali się walcząc do ostatniej minuty meczu i w końcu ich wysiłek i doskonała organizacja gry pozwoliła na zdobycie kolejnej bramki, której strzelcem był Leszek Wajda. Pomimo zaciętej walki wynik 2:3 utrzymał się do końca i drużyna samorządowców przegrała mecz.
   Trenerem drużyny i prowadzącym drużynę samorządowców był Zastępca Prezydenta Miasta Ryszard Lewandowski, drużynę przeciwną trenował i prowadził Henryk Handzel, oraz Andrzej Matusiewicz. Spotkanie sędziowali Roman Karpowicz, oraz Andrzej Górniak i Radosław Wilk.
   Po meczu przyszedł czas na wręczenie upominku od sponsora dla zawodników, którym był Bank Zachodni WBK S.A., oraz pucharu który zawodnicy zwycięskiej drużyny odebrali z rąk Prezydenta Przemyśla Roberta Chomy, Prezesa Sądu Okręgowego Marka Bylińskiego
i Prokuratora Okręgowego Witolda Wrzosa.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl