20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PROMOCJA ALBUMU

   Dzisiaj, tj. 14 stycznia 2005r., odbędzie się na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu organizowana przez Prezydenta Miasta Przemyśla promocja albumu „Przemyśl – historia wiary narodów i dzieje sztuki” połączona ze Spotkaniem Opłatkowym.

   Spotkanie rozpocznie o godzinie 17.00 uroczystość opłatkowa w sali archeologicznej połączona z koncertem Przemyskiego Kwartetu Smyczkowego oraz Chóru ze Strzyżowa. Od godziny 17.00 trwać będzie spotkanie z autorami albumu w sali widowiskowej Zamku połączone z wystawą fotogramów autorstwa Bogusława Świtały. W trakcie imprezy będzie można dokonać zakupu albumu.
   Na album o zabytkach Przemyśla wydany przez "Apostolicum" (Wydawnictwo Księży Pallotynów) składa się ze 100 zdjęć Bogusława Świtały, poprzedzonych wstępem metropolity przemyskiego – ks. abp. Józefa Michalika oraz Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy.

WITOLD WOŁCZYK
BIURO PREZYDENTA MIASTA
fot. Grzegorz Karnas

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl