15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie Kina Helios w Przemyślu

21 października br. w Galerii Sanowa oficjalnie otwarte zostało Kino Helios. W wydarzeniu obok Prezes Zarządu P.A. Nova Ewa Bobkowska, Dyrektor Generalny Helios S.A. Tomasz Jagiełło wzięli udział także Prezydent Miasta Robert Choma oraz zastępcy Grzegorz Hayder oraz Janusz Hamryszczak. Po przecięciu wstęgi kino oficjalnie zostało udostępnione przemyskim widzom.

Właściciele kina sprawili z okazji rozpoczęcia działalności w Przemyślu jeszcze jedną miłą niespodziankę - pierwszy seans wspaniałej familijnej animacji "Bociany" za darmo mogło pooglądać ponad 150 dzieci z przemyskich domów dziecka oraz świetlic środowiskowych.

Uroczystość związana była z szóstą rocznicą funkcjonowania w Przemyślu Galerii Sanowej. Nowy 4-salowy obiekt posiada niemal 600 miejsc dla widzów, wyposażony jest w dźwięk Dolby 5.1, a filmy wyświetlane są w rozdzielczości 4K.  Do nowego kina zawitała także technologia DepthQ oraz lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z widzów będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 25-10-2016 15:48
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 27-10-2016 15:19