6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„WYRÓŻNIENI SPORTOWCY Z PRZEMYŚLA”

W dniach od 27 czerwca do 2 lipca br. w Łodzi odbywała się Mistrzostwa Polski 2005 w Piłce Nożnej o Puchar im. Kazimierza Górskiego. W Mistrzostwach udział wzięła również Reprezentacja Województwa Podkarpackiego złożona z chłopców urodzonych w 1992 roku. Dzięki wzorowej postawie sportowej, i własnemu wysiłkowi udało się drużynie uzyskać zaszczytny nieoficjalny tytuł Mistrza Polski 2005. Puchary, dyplomy i złote medale były wręczone zawodnikom i kadrze trenersko – wychowawczej przez: 
Prezydenta Miasta Łodzi – Jerzego Kropiwnickiego, byłego trenera reprezentacji Polski Pana Kazimierza Górskiego, oraz Prezesa ds. Piłki Młodzieżowej PZPN Jacka Góralczyka. Poniżej zamieszczamy nazwiska zawodników:
Piotr Mroziński z KS „Czuwaj”, Paweł Przytuła z UKS SP-4, Rafał Pikłowski z MKS „Polonia”, Daniel Witka z MKS Polonia, ponadto w meczu uczestniczyli Damian Barszczak z MKS „Polonia” i Paweł Kożdrowski z KS „Czuwaj”.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy doskonałego wyniku.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 15-07-2005 07:23
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl