22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MŁODZIEŻ Z PADERBORN Z ODWIEDZINAMI U PREZYDENTA PRZEMYŚLA 22

W ramach wymiany młodzieży prowadzonej przez Szkołę Języków Obcych MITEINANDER z Przemyśla w dniach od 9 do 16 lipca w Przemyślu przebywała młodzież z partnerskiego miasta niemieckiego Paderborn.

 

  

   Młodzież przebywała w Przemyślu wraz z opiekunem Marco de Luca – dyrektorem Ośrodka Kultury JUKIZ Urzędu Miejskiego w Paderborn. Przy tej okazji warto przypomnieć iż podobna wymiana młodzieży prowadzona jest przez Szkołę Języków Obcych MITEINANDER i Wydział do spraw Młodzieży Urzędu Miejskiego w Paderborn od 12 lat.
   W dniu 11 lipca z niemiecką młodzieżą spotkał się Prezydent Przemyśla Robert Choma. Tego typu spotkania władz miasta z młodzieżą przebywającą na wymianie wpisało się w tradycję naszego miasta. W ramach wymiany 22 lipca do partnerskiego miasta Paderborn wyjedzie polska grupa młodzieży.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl