1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielkie otwarcie kina Helios w Przemyślu

21 października br. otwarte zostanie długo oczekiwane kino Helios w Przemyślu. Nowy 4-salowy obiekt będzie posiada niemal 600 miejsc dla widzów, którzy kochają kino i cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania. Helios umożliwi to dzięki seansom o najwyższej jakości dźwięku i obrazu.

Helios w Galerii Sanowa to nie tylko znakomity dźwięk Dolby 5.1 czy filmy w rozdzielczości 4K. W naszym kinie zawita także technologia DepthQ. Wysoki poziom komfortu Widzów zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z Was będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

Podczas pierwszych dni funkcjonowania kina na Widzów czeka moc atrakcji, filmowych animacji i konkursów z filmowym kołem fortuny! Ponadto 22 i 23 października Galeria Sanowa będzie świętować swoje 6. urodziny! W związku z tym, że zbiegną się one z otwarciem kina Helios - wielkie świętowanie odbędzie się w klimacie filmowym i wszystkie atrakcje w tych dniach będą związane właśnie z kinematografią!

W sobotę i niedzielę odbędą się warsztaty aktorskie i reżyserskie prowadzone przez aktorów. Goście będą mogli skorzystać ze szkoleń wizażu, charakteryzacji i gwiazdorskiego stylu, za które odpowiedzialna będzie styliska gwiazd. Podczas całego weekendu nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych Widzów, w specjalnej filmowej strefie zabaw. Pełni urodzinowego szczęścia dopełnią koncerty, pokazy taneczne i… pyszny tort dla wszystkich Widzów!

W niedzielę wszystkich Gości z pewnością oczaruje widowiskowy Teatr Ognia, odbędą się także niebanalne pokazy taneczne pod tytułem „Show Marylin Monroe” oraz (jako wisienka na torcie…) koncert gwiazdy czyli popularnego zespołu Boys! Ponadto odbędzie się mnóstwo hollywoodzkich zabaw i konkursów, w których wygrać można wyjątkowe upominki, w tym aż 600 zaproszeń do najnowszego kina Helios w Przemyślu!

A będzie jak je wykorzystać! Od początku działalności naszego kina zadbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. W repertuarze znajdą się premierowe hity: „Inferno”, „Wołyń”, „Księgowy”, „Szkoła uwodzenia Czesława M.” czy „Dziewczyna z pociągu”, propozycje dla najmłodszych, na przykład: „Bociany” i „Trolle”, czy znakomite hity w 3D: „Vaiana: Skarb oceanu” lub „Doctor Strange”.

Poza regularnym repertuarem w naszym kinie będziemy mieć dla Was propozycje nie do odrzucenia, czyli seanse w ramach Projektów Specjalnych: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Filmowe Poranki oraz Kino na Temat.

informacja prasowa: Helios

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 19-10-2016 15:48