13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielki Piknik "Życia Podkarpackiego", Służb Mundurowych oraz MKS "Polonia"

 Tradycyjnie jak co roku, także i w tym na dolnej stacji wyciągu narciarskiego oraz stadionach przy ul. Sanockiej odbędzie się Wielki Piknik „Życia Podkarpackiego”, Służb Mundurowych oraz MKS „Polonia”. Impreza pod patronatem honorowym m.in. Prezydenta Miasta Przemyśla, Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, Komendanta Straży Miejskiej w Przemyślu i wielu innych osób oraz instytucji odbędzie się w dniu 3 czerwca br. – początek już o godzinie 10.00 .

 Jak zwykle na płycie bocznej boiska przez cały dzień będzie trwała prezentacja sprzętu specjalistycznego Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Komendy Miejskiej Policji i Straży Ochrony Kolei. Na całym terenie Pikniku prowadzona będzie kwesta charytatywna i charytatywna Loteria Fantowa Zgaduj – Zgadula, pieniądze z których zostaną przeznaczone na letni wypoczynek dzieci z rodzin nisko uposażonych. Na ten sam cel przeznaczone zostaną pieniądze z aukcji prezentów uzyskanych od gwiazd sportu, m.in. przemyska Straż Miejska będzie zachęcać do kupienia koszulki jednego z najbardziej znanych obecnie polskich siatkarzy, Mariusza Wlazły.

 

Przeprowadzone zostaną także pokazy możliwości samochodów terenowych i skuterów, a gry i zabawy dla dzieci poprowadzą harcerze, Stowarzyszenie Nauczycieli „Klanza”, Policja i Straż Miejska. Nie zabraknie również emocji sportowych: meczów towarzyskiej piłki nożnej, koszykówki ulicznej oraz biegów przełajowych. Obok przemyskich zespołów muzycznych na estradzie wystąpi także gwiazda wieczoru: zespół Tortilla.

 

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL (10,68KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 30-05-2007 13:13
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:38