8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Start IV edycji Turnieju Miast coraz bliżej

Wesprzyj Przemyśl i pomóż mu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet!  Od 10 października do 7 listopada 2016 roku miasta powiatowe będą ścigać się o tytuł „Najpopularniejszego miasta w Polsce”. Zapowiada się mocna rywalizacja!

Poprzednie edycje plebiscytu cieszyły się ogromnym  zainteresowaniem. Zarówno mieszkańcy jak i władze samorządowe aktywnie walczyły o tytuł dla swojego miasta.  Areną walki w Turnieju Miast  były  lokalne  strony  oraz media społecznościowe.

Czwarta edycja pozwoli nam wyłonić osiem zwycięskich miast. Łączna kwota nagród to aż 420 000 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej na Onet.pl i Zumi.pl (zwycięski miasta otrzymają 99% rabatu na swoja nagrodę):

„Najpopularniejsze miasto w Polsce”

I miejsce- 200 tys. zł

II miejsce – 100 tys. zł

III miejsce – 50 tys. zł

Nagroda specjalna za największą liczbę zebranych głosów - 50 tys. zł

Wyróżnienia specjalne dla miast w kategoriach:

Ekologia – 5 tys. zł

Turystyka – 5 tys. zł

Biznes– 5 tys. zł

Bezpieczeństwo– 5 tys. zł

Jak co roku użytkownicy będą mogli oddać głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu „Najpopularniejszego miasta w Polsce” dajemy każdemu miastu, stosując proporcję liczby głosów do liczby mieszkańców, która zadecyduje o pozycji w naszym plebiscycie. Dodatkowo każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach: Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo.

Nie zapominając o użytkownikach, bez których Turniej Miast nie istniałby, przygotowaliśmy  konkurs fotograficzny, w którym damy szansę mieszkańcom na pokazanie swojego miasta z ich perspektywy. Zwycięskie fotografie będą nową “tapetą" danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jak możesz pomóc swojemu miastu? Udostępniaj informacje o Turnieju Miast w mediach społecznościowych, twórz wydarzenia i bierz udział w konkursach. Dołącz do Nas na FB i bądź na bieżąco https://www.facebook.com/TurniejMiastZumi/?fref=ts
 

Organizatorem akcji Turniej Miast jest serwis www.zumi.pl

Zagłosuj w na swoje miasto już 10 Października 2016!

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 07-10-2016 12:12