1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

                                                                   Pracownicy
                                                                   Urzędu Miejskiego
                                                                   w Przemyślu

Szanowni Państwo!

     Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego życzę, aby codzienna praca przynosiła Państwu jak najwięcej satysfakcji, a efekty podejmowanych decyzji były zauważane i doceniane przez mieszkańców Przemyśla. Ze swojej strony dziękuję za efektywną współpracę, poświęcenie oraz pełne zaangażowanie w sprawy naszego miasta.
     Nie przypadkiem patronką samorządów jest Święta Kinga, która słynęła z wielkiej wrażliwości społecznej, tak potrzebnej w kraju niszczonym w XIII wieku przez najazdy tatarskie. Taką wrażliwość powinniśmy wykazywać także my, ponieważ siła i sukcesy samorządu wynikają ze współpracy z mieszkańcami i ze wspierania ich inicjatyw.

Przemyśl, dnia 25 maja 2007 rokuRobert Choma 
Prezydent     
Miasta PrzemyślaOpublikował:  | Data publikacji: 25-05-2007 15:55
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl