7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

 Zapraszamy na kończący tegoroczny "Przegląd Form Teatralnych Wojska Polskiego" występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się na scenie plenerowej w Rynku Starego Miasta 26 maja o godzinie 19.30 (wstęp wolny).

 Trwający od 24 do 26 maja br. na Zamku Kazimierzowskim Przegląd, odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla, a organizatorami są Departament Wychowania i Promocji Obronności MON wraz z Domem Wojska Polskiego. Gospodarzem wydarzenia jest jak zwykle Klub Granizonowy w Przemyślu i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki.

 

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 25-05-2007 09:50
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl