0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Przemyślu

W dniu 21 maja br. Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego zainaugurowała utworzenie Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Przemyślu. Podczas zorganizowanego seminarium z udziałem zaproszonych przedstawicieli placówek edukacyjnych, służb mundurowych i organizacji pozarządowych została przedstawiona oferta Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest ona skierowana ściśle do instytucji, które realizują projekty finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz potencjalnych projektodawców.

 

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Przemyślu funkcjonował będzie do końca 2007r. Celem działalności jest aktywizacja społeczeństwa i pomoc w zakresie szkoleń pracowników. Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego - autor projektu - szacuje, iż w jego ramach przeszkolonych zostanie 300 osób reprezentujących różne instytucje.
     Działalność ośrodka finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich. Wniosek o dofinansowanie projektu został złożony dnia 20 lutego 2007 roku i po przejściu pozytywnej weryfikacji, w dniu 19 kwietnia 2007 roku została podpisana umowa o dofinansowanie projektu w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie. Wysokość dofinansowania objęta wnioskiem wynosi 447 090,00 PLN.
    Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: www.parr.plRafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 21-05-2007 15:14
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:09