-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Apel Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej

 Społeczny Komitet Upamiętnienia 50-tej Rocznicy Śmierci Józefa Wilka przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej zwraca się z prośbą o kontakt do wszystkich, którzy znali i pamiętają profesora Wilka lub posiadają jakiekolwiek pamiątki z Nim związane tj. zdjęcia, obrazy, szkice, modele rzeźb itd.

 Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje o tym związanym z Przemyślem wybitnym artyście-rzeźbiarzu i człowieku wielkiego serca. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z panią Józefą Kostek w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej - Przemyśl, Pl. Czackiego 3, tel. 016 678 33 25.

 

źródło: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 16-05-2007 16:34
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:09
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl