2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XII Przemyska Wiosna Poetycka

      Zapraszamy do udziału w imprezach odbywających się w ramach XII Przemyskiej Wiosny Poetyckiej, która w tym roku odbywa się w dniach 11-12 maja.

Już w piątek 11 maja o godz. 10.00 na Zamku Kazimierzowskim (wstęp wolny) rozpocznie się sesja literacka "Hölderlin, Rilke", a o godzinie 16.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej otwarta zostanie wystawa "Twarze między wierszami. Książki ilustrowane fotografiami Grażyny Niezgody". Tradycyjna Noc Poetów na schodach w Rynku Starego Miasta rozpocznie się o godz. 20.00.

W sobotę 12 maja (10.00) poeci biorący udział w Przemyskiej Wiośnie Poetyckiej spotkają się w Pałacu Lubomirskich ze studentami Wydziału Polonistyki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej.

 

źródło: PCKiN

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl