ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU

Szanowni Państwo,

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.

 

W dniu 15.09.2016 r. w Przemyślu, przy ul. Sportowej 11, na parkingu Sklepu Leclerc w godzinach od 08.00 do 15.00 zaparkuje specjalnie przygotowany i wyposażony pojazd – mobilne centrum badań, pozwalający na rzetelne sprawdzenie słuchu pacjentów. Badania będą wykonywali specjaliści – dyplomowani protetycy słuchu. Badanie słuchu jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji. Wszyscy chętni przejdą przez krótki, kilkuminutowy test. Jeżeli wykaże on jakiekolwiek nieprawidłowości, zostanie wykonane drugie, dokładniejsze badanie audiometryczne.  Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu. Badania przeprowadzi firma Marmed.

 

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Opublikował(a): Łukasz Palko Data publikacji: 08-09-2016 12:27 Modyfikował(a): Łukasz Palko Data modyfikacji: 08-09-2016 12:29

Na skróty