3.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne podium Maćka Dombrowskiego w 2 edycji Skoda Auto Grand Prix MTB

 Maciej Dombrowski, przemyślanin, kolarz LUKS Dobra Jarecki Team po raz kolejny zajął 3 miejsce w Skoda Auto Grand Prix MTB. Zawody odbyły się 5 maja 2007 r. w Szczawnie Zdroju.

"Trasa w Szczawnie jest bardzo selektywna. Pełno na niej długich, męczących podjazdów, a bardzo trudne zjazdy wymagają nienagannej techniki. Na tej trasie w czołówce nie znajdzie się nikt przypadkowy. Zaraz po starcie uformowała się 5-osobowa prowadząca grupa w skład, której wchodzili: Piotr Brzózka, Marek Konwa, Rafał Fijałkowski, BATSUTSA Mykhaylo (Ukraina) i ja. Po 2 okrążeniach Piotrek Brzózka zaatakował i oderwał się od grupy. Wraz z Ukraińcem walczyliśmy o drugie miejsce aż do końca. Na ostatniej rundzie trochę osłabłem i BATSUTSA Mykhaylo z Ukrainy przekroczył linię mety jako drugi. Dzięki 3 pozycji w tym wyścigu awansowałem na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Skoda Auto Grand Prix MTB” – relacjonuje Maciek.

 

Na zdjęciach Maciek na trasie wyścigu

Więcej informacji na:

• stronie Skoda Auto Grand Prix MTB: http://www.skodamtb.pl/

• stronie Maćka: http://www.maciejdombrowski.prv.pl

 

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl