2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Program na rzecz społeczności romskiej"

 Miasto Przemyśl po raz czwarty zakwalifikowało się do uczestnictwa w ogłoszonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji "Programie na rzecz społeczności romskiej". Wiąże się to z przyznaniem kwoty 75 150, 00 zł, która przeznaczona będzie na remonty mieszkań rodzin romskich. Udział środków własnych Miasta w Programie wynosi 25 050, 00 zł.

Od 2004 roku, kiedy Program został ogłoszony po raz pierwszy, Miasto Przemyśl uczestniczy w nim co roku, otrzymując w każdej edycji pieniądze. Były one przeznaczane oprócz remontów także na cele kulturalne i edukacyjne społeczności romskiej.

 

źródło: Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich UM

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 09-05-2007 14:11
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:09
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl