1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Majówka dla Młodych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

 Stowarzyszenie „Miłość i Odpowiedzialność” Oddział Przemyski jest organizatorem czwartej edycji: „Majówka dla Młodych”, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla, która odbędzie się 21 maja br. Program majówki składa się z dwóch części. 

 Pierwsza z nich odbędzie się w Sali Widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu. „Jak poruszać się po drogach życia, by dotrzeć do celu” to tytuł przygotowanego montażu słowno-muzycznego połączonego z projekcją filmu „Eksperyment”. Ta część majówki została przygotowana dla młodzieży gimnazjalnej w godzinach od 9.30 do 11.45 oraz dla młodzieży ponadgimnazjalnej w godzinach od 12.15 do 14.30). Celem tej części jest ukazanie bardzo ważnych wartości etycznych i moralnych. Od godziny 18.00 w Kościele Księży Salezjanów rozpocznie się modlitewne czuwanie animowane przez „Szkołę Nowej Ewangelizacji” oraz młodzież przemyskich szkół promującą Ruch Czystych Serc.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 07-05-2007 14:08
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl